CareMedica - vitální kosmetika
Informační lišta
hero gradient

OCM. Zkratka, která vám naprosto změní pleť

Černé tečky, pupínky, mastná pleť. Trápí vás nedokonalá pokožka? Nebo trpíte suchostí pleti? Ať už dokonalé kráse vaší pleti brání cokoli, máme jedno řešení. OCM. Co znamená tato zkratka? Přece čištění pomocí olejů, techniku, která dokáže zázraky a pohladí... každou pleť.

OCM, cesta ke kráse?

Máte pupínky, a tak vás napadá, že oleje pleť ještě více zamastí? Nebo vám zatím oleje jednoduše nesedly? Máme pro vás pár důvodů, proč se do olejů naopak zamilovat. Právě oleje vrátí pokožce rovnováhu, tedy když se naučíte, jak s nimi správně pracovat.

OCM je metoda čištění pokožky oleji. Na rozdíl od některých čistících dryáků oleje pleť nedráždí, nevysušují. Oleje na sebe navíc krásně vážou nečistoty – ano, i přílišnou mastnotu a černé tečky. Přirozeně zbavují pleť nečistot a bakterií, aniž by ji však nechaly vysušenou, podrážděnou nebo žíznivou. Metoda je tu pro každou pokožku – mastné pleti domluví, smíšené taky a stárnoucí samozřejmě jakbysmet. Jak na to, ptáte se? Tady je postup!

A,Drop,Of,Cosmetic,Oil,Falls,From,The,Pipette

Pohlaďte pleť olejem do čistoty a krásy

Jak začít s čištěním pleti oleji? Jednoduše! Namísto tradičního odlíčení sáhněte po směsi kvalitních bio olejů. Použijte maximálně tři lžičky, ne víc. Malé množství oleje zahřejte v dlaních a naneste na tváře. Vmasírujte a... masírujte. Takových 15 minut je málo, klidně si tu slast prodlužte. Po několika minutách ucítíte pod prsty nečistoty a drobečky. To je v pořádku, pokračujte v masáži celého obličeje.

Další krok metody? Na scénu vstupuje nahřátá žínka nebo obličejový ručníky, stačí je namočit v horké vodě a jemně vyždímat. Nahřátý ručník položte na tvář a nechte minutu působit. Jde o to, aby se póry vlivem tepla otevřely. Pak, až je pokožka připravena, stačí nečistoty jemně setřít dočista.

OCM, láska na první... OCM!

Pokud milujete rituály očisty pleti a chcete si dopřát chvíli pro sebe, vlastní beauty kotvu pohody, pak je OCM tou pravou metodou pro vás. Když si techniku ochočíte, za pár týdnů se vaše pokožka dostane zpět do rovnováhy – ano, dokonce i ta s pupínky. Protože se během metody pleť detoxikuje, nelekněte se prvních dní – pleť se může zhoršit, jde však jen o přechodovou část očisty. Co by mělo následovat po rituálu krásy? Pokožka bude hedvábně hebká a dokonale čistá. Na závěr ji pohlaďte kvalitním pleťovým sérem a oblíbeným krémem – a je to. Nic víc není třeba, protože v jednoduchosti OCM je krása. Ta vaše.

Vhodné oleje pro OCM:

  • Arganový olej je tekutým zlatem. Zjemňuje vrásky, jizvy i akné. Omlazuje buňky pleti.
  • Kokosový olej je antibakteriální. Hodí se pro míchání s dalšími oleji. Působí regeneračně.
  • Olivový olej je plný antioxidantů. Je skvělý i pro zralou pokožku nebo pleť po opalování.
  • Mandlový olej chrání pleť. Je vhodný i pro ekzematickou pleť.
  • Jojobový olej podporuje přirozenou ochrannou bariéru pleti. Používá se i bez ředění.
  • Ricinový olej je vhodný pro ředění. Chrání, vyživuje a zbavuje jizviček.
  • Šípkový olej má výrazné anti-ageing účinky. Jde o přírodní botox, který ocení i zralá pokožka.

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.

Zobrazit nejbližší distributory