CareMedica - vitální kosmetika
Informační lišta
hero gradient

4 důvody, proč pečovat o vlasy přírodním šamponem

Co takhle viditelně zkrášlit a obnovit svou hřívu? Jeden trik známe – stačí vsadit na kvalitní přírodní šampon na vlasy. Objevte sílu přírody, která dodá vlasům živiny, postará se o přirozenou hydrataci a napraví škody napáchané stylingem či konvenční péčí plnou nevhodných látek. Je čas dopřát vlasům vše, co potřebují!

Silikony? Ne, ty nebrat!

Běžné chemické šampony obsahují nejen některé škodlivé látky, ale mohou obsahovat zjemňující vyhlazující látku, která působí naoko jako skvělý prvek, ale bohužel nepečuje. Silikon. A nejen silikony, seznamte se také s parabeny či vysušujícími sulfáty. Když spojíte takové běžné složení, namícháte si slušný  chemický koktejl, který se navíc z vlasů během pár vteřin dostane přímo do organismu. Takže přestože jsou vlasy po použití na omak třeba právě díky silikonům hebké a lesklé, časem se mohou lámat, ztratit pružnost a lesk. Výsledek? Nezdravě vypadající vlasy, které marně touží po výživě, hydrataci a péči. Co teď s tím?

Beautiful,Woman

Kouzlo přírodní péče

Pokud patříte mezi ty, kteří cítí, že jejich hříva potřebuje vzpruhu, pak vsaďte na změnu. Přechod na přírodní kosmetiku může být skvělým řešením. Postupně vlasy zbavíte nánosu silikonů tak, aby se k nim dostala výživa. Díky tomu už nebudou strádat – a to je to, oč tu jde.

Hydratační šampon s extraktem z vitálního zázraku, houby reishi, proniká do hloubky vlasů, kde může působit svou silou. Nejenže hydratuje, ale také vyživuje. Navíc reishi podporuje rdesno mnohokvěté, se kterým vytváří elixír pro pokožku hlavy a zdravý růst vlasů. Přidejme lopuchový a kopřivový výluh pro hydrataci, lesk a posilnění vlasů – a můžete zazářit. Šampon navíc neobsahuje silikony, parabeny, minerální olej ani zbytečnou parfemaci. Proč je náš šampon pomocníkem na každý den? Protože má jednoduché, ale účinné složení, které vlasy a pokožku hlavy nezatěžuje.

Zdravá pokožka, zdravé vlasy

Pokožku hlavy nezmiňujeme jen tak náhodou. Příčinou nezdravých a vypadávajících vlasů je nejčastěji nesprávná péče o pokožku. Nakombinujte přírodní šampon s každodenní masáží hlavy, která se postará o správné prokrvení – a pak už jen sledujte zázraky. Šetrný šampon kůži na hlavě nevysušuje, ale vrací ji do rovnováhy. Díky masáži se prokrvená pokožka konečně může nabažit i výživy, kterou z přírodní péče získá. Nejenže tak omezíte vypadávání, navíc můžete podpořit růst baby vlásků. Zkrátka a dobře – podpořte své krásné  husté vlasy.

Dobrý šampon? Základ péče

Proč mít a používat přírodní šampon na vlasy? Právě šampon, který čistí vlasy a pokožku hlavy, je základním stavebním kamenem péče. Když jej doplníte o vhodný přírodní kondicionérmasku, vaše vlasy budou zdravé navzdory ročnímu období, stylingu či hormonálním změnám. Připravte vlasy správnou péčí na nadcházející zimu – dopřejte jim to nejlepší z přírody.

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.

Zobrazit nejbližší distributory