CareMedica - vitální kosmetika
Informační lišta
hero gradient

5 tipů na dárky pro ženy aneb darujte přírodní krásu a péči

Obdarovat. Vykouzlit úsměv. Potěšit. Možná už přemýšlíte, čím byste letos mohli obdarovat ženy okolo vás. Maminku. Kamarádku. Sestru. Partnerku. Kolegyni. Ať už je na vašem vánočním seznamu jakákoli žena/y, víme, co zaručeně udělá radost. Co? No přece péče, která rozzáří! Inspirujte se našimi 5 tipy na kosmetické dárky pro ženy a dívky.

Jednička: Sbohem, vrásky!

Dárek, který pohladí. Po tváři. Sestru, ale třeba i babičku. Doslova. Je totiž jemný, gelový, lehký a to nejdůležitější – pečující do hloubky. Pleťové sérum. Elixír, který vykouzlí mladistvý vzhled pleti, dodá jí hydrataci a v zimě tolik potřebnou výživu s regenerací. Jakým sérem se trefíte přímo do černého? Přece s tím přírodním! Jedině tak darujete čisté složení, které neucpává póry, ale naopak do hloubky pokožky pečuje. Laská. Zkuste letos darovat sérum s vitálními houbami – přírodní pohlazení s kyselinou hyaluronovou a extrakty z vitálních hub, které je vhodné pro všechny tipy pleti. Krásná pleť jako dárek? Jde to! A vrásky? Nemají šanci!

Dvojka: Hříva jako od kadeřníka

Krásné vlasy, to je to, na čem jí záleží? Pak jí určitě udělá radost vlasový set. Jaká je výhoda přírodních přípravků na vlasy? Na rozdíl od těch konvenčních v nich nenajdete silikony, které vlas sice naoko uhladí, ale bohužel jen dočasně – vlasy jsou pak lámavé a mdlé. Přírodní přípravky naopak pečují – prostřednictvím přírodních olejů a látek. Díky čistému složení navíc nezatěžují ani pokožku hlavy – výsledkem jsou tedy nejen krásné, ale i zdravé vlasy. Jak vlasový set vymyslet? Co třeba přírodní a šetrný kartáč na vlasy spolu s hydratační maskou? Nebo dáte přednost tandemu v podobě šamponu a kondicionéru? A nebo... nakombinujte úplně vše! Čím větší překvapení, tím větší radost.

Trojka: Rozzářený pohled

Péče o oční okolí je pro ženy samozřejmostí. Měla by být součástí každodenní beauty rutiny. Základem pro šetrnou péči o citlivou pokožku okolo oči je lehká receptura. Máte-li v merku kosmetický balíček, nezapomeňte do něj zakomponovat právě přírodní péči o oči. Jemná pleť si zaslouží rozzářit – a správný oční krém s rostlinnými výtažky rozzáří pohled obdarované už pod stromečkem. A náš tip? Přidejte i pleťový krém – nedarujete jen kosmetiku, ale celý zkrášlující rituál.

oční-krém

Čtyřka: Čistá pleť? Třeba hned!

Jak darovat to nejlepší z přírody? Vsaďte na tolik oblíbené květové hydroláty. Růžová, heřmánková nebo třeba levandulová voda potěší – a rozhodně i poslouží. Květové vody jsou totiž krásným dárkem a perfektním pomocníkem v kosmetickém světě. Osvěží. Hydratují. Pečují o vlasy. Regenerují. Dočistí. Oceníte je v létě, ale i v zimě. Proč tedy nevěnovat sadu květových vod? A pokud chcete ukázat, jak snadné je mít dokonale čistou pleť, přihoďte třeba oblíbené pleťové tonikum. Nechte rostlinky, aby udělaly radost za vás.

Pětka: Krabice plná překvapení

Nevíte, který z návrhů by udělal opravdovou radost? Nevadí. Tu největší radost uděláte docela snadno – nakombinujte podle svého nejlepšího uvážení více z nich. Kosmetický balíček přírodní péče potěší i tu nejnáročnější ženu. Co bude v dárkovém boxu pro vaši... pro koho? Komu uděláte radost přírodním pohlazením nejen pleti?

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.

Zobrazit nejbližší distributory