CareMedica - vitální kosmetika
Informační lišta
hero gradient

Jak rozzářit pleť po probdělé noci?

Silvestr se blíží, oslavy konce roku s sebou však nesou i pořádnou únavu. Po probdělé noci nezůstává unavené jen tělo a mysl, ale také pleť, které neprospívá nedostatek spánku ani alkohol. Jak o pleť pečovat před a po večírku, aby pokožka zůstala svěží?

Před večírkem: Očista a hydratace

Chcete vyrazit mezi blízké s krásnou pokožkou? Tak to je ten pravý čas pokožku důkladně vyčistit a zrelaxovat. Krokem číslo jedna je čisticí maska nebo šetrný peeling. Ať už se rozhodnete pro jedno či druhé, čištění proveďte ráno před večírkem, aby pleť měla čas na zklidnění. Po dočištění nezapomeňte pleť tonizovat a na den ji vybavit hydratačním sérem – bude krásná, zpevněná a vláčná.

Na večírku: Hydratace a povzbuzení

Do společnosti, na návštěvu nebo kamkoli jen chcete vyrážíte s perfektním líčením. Jak má make-up vydržet celou noc, aniž by pokožka byla nadměrně zatížená? Spřátelte se s květovou vodou. Nejenže po dolíčení zafixuje váš krásný make-up, když ji vezmete s sebou do kabelky, kdykoli v případě potřeby poslouží jako okamžitý osvěžovač looku. Probudí pokožku, hydratuje pokožku a rozzáří pokožku. Hydrolát je ten nejlepší společník nejen na silvestrovské oslavy!

Pokud pijete alkohol: Pitný režim

Alkohol dost rychle nepřjemně dehydratuje organismus. Chápete už, proč je dobré se při pití prolévat také čistou či minerální vodou? Tu totiž nepotřebuje jen vaše tělo, ale samozřejmě i vaše pleť. Aby pokožka následující den nebyla suchá a unavená, doplňujte po celou dobu zábavy vodu. Ráno vám poděkuje nejen kůže, ale i hlava.

Po večírku: Důkladné odlíčení a péče

My to dobře víme, že se vám po prohýřené noci nechce pouštět do odličování, ale pamatujte, že jde o nezbytný krok, aby si pleť z večírku neodnesla zbytečné následky, třeba v podobě vrásek. Takže co dál? Po protančené noci si vhodným přípravkem odličte pleť a po tonizaci nezapomeňte na sérum a krém. Tahle dvojka pokožce doplní hydrataci a nenechá ji trpět.

Ráno po večírku: Terapie chladem

A naše poslední rada? Až ráno dočistíte pleť, pozvěte si k ruce chlad. Můžete použít populární rollery, hodit se mohou i chladivé kosmetické brýle nebo jen kostka ledu. Chlad dokonale vzpruží a prokrví pleť, po otocích nebude ani stopy. Hotovo – stačí použít oblíbený krém a váš den může začít!

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.

Zobrazit nejbližší distributory