CareMedica - vitální kosmetika
Informační lišta
hero gradient

Krásné a plné rty? I bez estetických zákroků to můžou být ty vaše

Krásné a plné rty jsou nádherným podtržením ženské tváře. Možná právě to je důvod, proč se v dnešní době dostávají do obliby nejrůznější estetické zákroky s jediným účelem: zvětšením rtů tak, aby byly dokonalé. Ale... co když existují i další možnosti, jak mít perfektní rty?

 

Symetrické a plné rty jsou jedním ze symbolů ženské krásy. Co když však vaše rty nepovažujete ani zdaleka za dokonalé, ale výplni se chcete vyhnout? I bez invazivního zákroku mohou být vaše rty smyslnější – stačí znát pár pravidel péče a nějaké ty triky: inspirujte se.

Magie? Peeling na rty

Tak jako používáte peeling na tvář, aby vaše pleť zářila, můžete exfoliovat i vaše rty. Zbavíte je tak odumřelých buněk, kvůli kterým vypadají nevzhledně a opticky menší. Co když ale nějaký ten přírodní peeling na rty nemáte při ruce? Použijte každý den ještě před odlíčením trochu cukru s kapkou oleje, poslouží vám však i obyčejný zubní kartáček. Čistý kartáček můžete spojit s kapkou medu a rty jemně promasírovat. Zjistíte, že se rtům zvýrazní barva,navíc budou dokonale jemné a hebké. Zvýrazněné a zdravé rty nakonec hydratujte oblíbeným balzámem. Hotovo!

 Beautiful,Smiling,Girl,With,Wavy,Hair,Cares,Of,Her,Lips.

Pečujete o své rty? Je čas začít

Základ krásných rtů se jako obvykle skrývá v poctivé pravidelné péči. Kromě peelingu je dobré myslet na hydrataci rtů. Jak už jsme zmínili, hodit se vám bude kvalitní balzám na rty. Proč dát přednost přírodnímu před konvenčním? Odpověď je jednoduchá: jste to, co jíte. Nezapomínejte na to, že skrz rty vše, co na ně nanášíte pravidelně, tak trochu jíte. Proto je důležité dbát na kvalitní přírodní přípravky na rty – to se týká nejen balzámu, ale i vaší oblíbené rtěnky. A náš tip? Nezapomeňte rty hydratovat na noc.

Kontura dokáže zázraky

Konturovací tužky nejsou jen něčím, co má orámovat a zvýraznit tvar rtů. Pomocí hry s odstíny můžete s obyčejnou tužkou na rty docílit jejich optického zvětšení. Chcete-li lehce zvětšit objem rtů, vsaďte však spíše na střízlivé tóny konturky. Obtáhněte tvar rtů těsně za jejich přirozenou bordurou. A aby rty vypadaly plnější? Vyzkoušejte lesk na rty – budou vypadat nejen plnější, ale i svěží. Když vyberete přírodní lesk na rty, dodáte rtům výživu. Péče a krása v jediném kroku? Ideální!

Cvičení dělá divy

Víte, že i krásných a smyslných rtů můžete docílit pravidelným cvičením? Ano, pár cviků posílí svaly v obličeji a ty dodají rtům na plnosti. Aby však byly výsledky vidět, je jako vždy potřeba cvičit pravidelně – zkuste do denně a nestačíte se divit. Jak na to? Pomůže vám smích i pískání vaší oblíbené melodie.

Usmějte se a svět se změní? A co když se změní i vaše rty? Zavřete ústa a široce se usmějte. Vydržte pět vteřin, následně našpulte rty. Opakujte denně alespoň dvacetkrát. Kromě posílení svalů v obličeji je úsměv funkčním trikem, jak si zlepšit náladu, když vám není do zpěvu. Mozek totiž začne produkovat hormony štěstí – a vám bude mnohem lépe.

Místo pobrukování zkuste pískání. Pět minut popískávání vaší oblíbené písničky? Další cesta, jak na přirozeně plné rty. Cvičte hlasitě a denně.

Pomůže lip plumper

A poslední možnost, jak rychle a účinně zvětšit rty? Alespoň dočasně to dokáže speciální pomůcka lip plumper. Drobný předmět funguje na principu mechanického podtlaku. Plumper se nasadí na ústa a po vysátí vzduchu stačí chvíli vydržet – prokrvené rty působí větší. A co vy, vyzkoušeli byste takovou pomůcku?

Kde můžete koupit naše výrobky

Rozsáhlá síť distributorů po celé ČR

Jednoduše si vyhledejte nejbližšího prodejce, distributora, nebo lékárnu s našimi produkty.

Zobrazit nejbližší distributory